Movies

1854
מצפה הכוכבים
0
מצפה הכוכבים
תרגום באנגלית בעקבות המסע של אחיות אשר מאמינות כי יש להן את היכולת העל טבעי להתחבר עם רוחות רפאים. הם חוצות שבילים עם מפיק צרפתי בעל חזון בעת ​​הופעות בפריז.
0 /0
ממלכה מאוחדת
0
ממלכה מאוחדת
בן למשפחה מלכותית של השבט מנגוואטו מתחתן עם אישה לבנה מלונדון וגורם לסכסוך בינלאומי בשנת 1940.
0 /0
דולפינים וליוותנים: שבטי האוקיינוס
0
דולפינים וליוותנים: שבטי האוקיינוס
משוניות האלמוגים המרהיבות של איי הבהאמה ועד ממלכת איי טונגה שבדרום האוקיינוס השקט – זהו מסע בעקבות יונקי הים הענקיים, הלווייתנים והדולפינים. צפו בלוויתנית גדולת ספיר דואגת לעגל שלה בעוד הזכרים מזמרים להם במצולות והכירו את לוויתן האורקה המרשים והמסוכן.
0 /0
זרים מושלמים
0
זרים מושלמים
מפגש ארוחת ערב של זוגות חברים הופך למשחק מסוכן, לאחר והם נענים לאתגר ומניחים את הסמארטפונים על השולחן, בידיעה שמכאן ואילך כל הודעה ושיחה יהיו גלויים לכולם. אך עד מהרה מסתבכים העניינים, שהזוגות מגלים כמה מעט הם יודעים אחד על השני.
0 /0
נקמה סיפור אהבה
0
נקמה סיפור אהבה
ללא תרגום ותיק מלחמת המפרץ מחפש נקמה נגד אלה שתקפו אם חד הורית.
0 /0
הלהקה האחרונה בלבנון
10
הלהקה האחרונה בלבנון
קובי, שלומי ואסף הם שלושה חברי להקה צבאית הנשכחים בלבנון ערב נסיגת צה"ל מרצועת הביטחון. במהלך המסע שלהם בחזרה הביתה הם מגלים שהופעתם שימשה כהסחה להברחת סמים גדולה בחסות הנסיגה.
10 /1
מסיבת השנה
0
מסיבת השנה
כאשר חברת-בת מאיימת לסגור את משרדיה, משוכנעת קרול, המנהלת, על ידי העובדים שלה לערוך מסיבת חברה גדולה לכבוד חג המולד ולזכות באמצעותה באמונו של לקוח חשוב. המסיבה משתבשת וגורלה של החברה כולה עומד בסכנה.
0 /0
ישמח חתני
1
ישמח חתני
עולמה של קהילה ירושלמית שלווה מטלטל בעקבות מפגש מקרי עם רב כריזמטי צעיר. בעוד הגברים נסחפים אחריו, יוצאות נשותיהן למאבק על מקומן ומעמדן בניסיון לאחד מחדש את הקהילה.
1 /1
היפה והחיה
0
היפה והחיה
ללא תרגום גרסה חדשה וחיה לסיפור הקלאסי של דיסני על אהבתם של נסיך-חיה מכושף (דן סטיבנס) ושל בל (אמה ווטסון), אישה צעירה המתאהבת בו.
0 /0
בארי
0

בארי

2016
בארי
מבט אל תוך חייו של האיש שגדל והפך להיות נשיא ארהב הלא הוא "בארי" ברק אובמה.
0 /0
כלב מי שמנגן
0
כלב מי שמנגן
בודי, כלב שמירה שאמור להמשיך את דרכו של אביו בשמירת כפר הכבשים, חושש שאין לו את התשוקה הנדרשת לקחת את תפקידו של אביו, קמפה. כאשר רדיו נופל מהשמיים, ומתוכו בוקע שיר של אגדת הרוק, וסקרנותו גוברת. בודי מחליט לעזוב את ביתו כדי לרדוף אחרי חלומו בעיר הגדולה. לינוקס, מנהיג חבורת הזאבים, רודף אותו מתוך האמונה שהוא כרטיס הכניסה שלו לכפר ...
0 /0
טריינספוטינג 2
0
טריינספוטינג 2
ללא תרגום עשרים שנה חלפו, הרבה השתנה אבל באותה מידה נשאר זהה. מארק רנטון חוזר אל המקום היחיד שהוא יכול לקרוא לו בית, שם מחכים לו: ספאד, סיק בוי ובגבי. עוד חברים ותיקים שמחכים לו הם: צער, אובדן, שמחה, נקמה, שנאה, ידידות, אהבה, געגועים, פחד, חרטה, הרס עצמי וסכנת חיים, הם כולם ממתינים בתור כדי לקבל את פניו.
0 /0
יום החברה
0
יום החברה
ריי וונטוורת' (בוב אודנקירק) היה מלך המילה הכתובה פעם, אבל היום הוא כותב כרטיסי ברכה פשוט. בניסיון לחוות שוב את הרגשות שהפכו אותו פעם לאשף שהיה, הוא מסתבך בפרשיית רצח והונאה שבה כותבים מנסים ליצור את כרטיס הברכה המושלם ליום החג החדש – יום החברה.
0 /0


This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties