Thriller מתח

מטען
0
מטען
לאחר שמגפה קטלנית מתפשטת באוסטרליה, לאב יש 48 שעות למצוא בית בטוח לבתו התינוקת.
0 /0
סיביר
0
סיביר
סוחר יהלומים אמריקאי נוסע לרוסיה כדי למכור יהלומים כחולים נדירים שמקורם מפוקפק. בעוד העסקה מתחילה להתפורר לו בידיים, הוא מגלה שהוא נמצא עמוק בקשר אובססיבי עם בעלת בית קפה רוסיה.
0 /0
שקרים שאנו מספרים לצפייה ישירה
0
שקרים שאנו מספרים לצפייה ישירה
נהג אשר נכנס לקשר עם המאהבת של הבוס המוסלמי שלו אשר העבר שלה מכניס אותו למצב של חיים או מוות.
0 /0
דרור אדום
0
דרור אדום
לדומיניקה אגורובה יש הרבה צדדים: בת מסורה הנחושה להגן על אימה בכל מחיר, פרימה בלרינה אשר דוחפת את עצמה לקצה היכולת שלה, סוכנת פתיינית ומניפולטיבית. כאשר היא סובלת מפציעה הקוטעת את קריירת הריקוד שלה, דומיניקה ואמא שלה מתמודדות בפני עתיד עגום ולא ידוע. כך היא מוצאת את עצמה מגויסת לארגון מודיעין סודי אשר מאמן צעירות יוצאות דופן כמוה כיצד להשתמש ...
0 /0
שערי השדים
0
שערי השדים
מספר על עיירה קטנה בשם שערי השדים, צפון דקוטה, הסרט בוחן את היעלמותה של אישה מקומית (רגן) ובנה הצעיר
0 /0
פשע בעיירה קטנה
0
פשע בעיירה קטנה
שוטר לשעבר שמכור לאלכוהול מוצא את גופתה של אישה צעירה, ובאמצעות מעשה של גאולה עצמית, מחליט לרדוף אחר מציאת הרוצח, אך מבלי לשים לב מעמיד את משפחתו בסכנה ומסתבך עם כמה דמויות אפלות לאורך הדרך.
0 /0
לא ישר
0
לא ישר
בחקירתו הפרטית האחרונה, שוטר לשעבר מחבר מקרה רצח למזימה ממשלתית של סוכנים סוררים מסוכנות ריגול מובחרת.
0 /0
מטרת היחידה
0
מטרת היחידה
נערה אשר מחכה למילגת הקולג עם חברותיה, מגלה שהן נרצחו והיא חייבת להבין למה.
0 /0
תודעת החלום
0
תודעת החלום
לאחר שהקדיש שלוש שנים לחיפוש בנו החטוף, אב שבור מחליט לנסות ולאתר אותו בעזרת חלימה מודעת.
0 /0
טרמינל
0
טרמינל
הסרט עוקב אחר מספר מתנקשים במשימה מרושעת, מורה חולה נפש ומשרת מסתורי ומלצרית בעלת חיים כפולים. התוצאות הן הרסניות ומפרקות בדיוק כמו חייהם.
0 /0
פגישה עם מוות
0
פגישה עם מוות
כאשר סוהרת לשעבר, השולטת בחייהם של שלושת ילדיה החורגים הבוגרים ובתה נמצאה מתה בחפירה ארכיאולוגית ליד ים המלח, ישנם חשודים רבים. ללא תרגום
0 /0
רשע מתחת לשמש
0
רשע מתחת לשמש
ללא תרגום מנסה למצוא איך מיליונר בסופו של דבר עם יהלום מזויף מביא הרקול פוארוט לאתר נופש האי הבלעדי מתמיד על ידי עשירים ומפורסמים. כאשר נעשה רצח, לכולם יש אליבי.
0 /0
סדק במראה
0
סדק במראה
ללא תרגום ספרה של אגת'ה קריסטי מתעורר לחיים עם אנג'לה לאנדסברי (רצח במשיכת קולמוס) בדמותה של הבלשית החובבנית האהובה על קריסטי מיס מארפל. לעיירתה השלווה של מארפל באנגליה מגיע סט של סרט אמריקאי, ואיתו שתי כוכבות על, ששונאות את הרעיון שיצטרכו לעבוד אחת עם השנייה. כשאישה אחת שותה כוס מורעלת, מתעורר ישר החשד שמישהו ניסה להרעיל את השחקנית מארינה ראד, ...
0 /0
הידד לרוצח
0
הידד לרוצח
ללא תרגום אחרי שמיס מרפל נעשתה נאמנה של ספינת אימונים של סוחר ימי, מורעל נאמן אחר, וקציני ספינות נרצחים לאחר מכן על סיפונה.
0 /0
1945 ואז נעלמו כולם
0
1945 ואז נעלמו כולם
Ten Little Indians.ללא תרגום סרטו האמריקאי של הגולה הצרפתי רנה קלייר (לנו החירות) הוא עיבוד לספרה של אגאתה קריסטי עשרה אנשים מוזמנים להתארח באי מבודד ומגלים שרוצח מסתורי מתחיל לחסל אותם אחד-אחד. עם בארי פיצג'ראלד (מה יפית עמק נוי). פנינת מתח מאת אחד מגדולי הבמאים של צרפת.
0 /0
סוד בעליית הגג
0
סוד בעליית הגג
ג'ייק, בילי, ג'יין וסאם מסתירים מפני הרשויות את מותה של אמם כדי שלא יאלצו להיפרד ולהישלח למשפחות אומנות. ג'ייק, האח הבכור, מציב לאחיו ואחותו שני חוקי ברזל שאותם אסור להפר – 1. לא לצאת מתחום האחוזה המשפחתית. 2. להתרחק מעליית הגג. כאשר פיטר, עסקן מקומי, חושד בג'ייק ומשפחתו, הוא מפר את החוקים ומעורר את זעמן של רוחות העבר.
0 /0
פושעי נובמבר
0
פושעי נובמבר
צעיר אשר גר בוושינגטון יוצא לבדו לחקור מקרה רצח מסתורי
0 /0
אמא ואבא
0
אמא ואבא
נערה מתבגרת ואחיה הקטן חייבים לשרוד 24 שעות מטורפות שבמהלכם יש תופעה המונית לא ידועה הגורמת להורים להשתמש באלימות על הילדים שלהם.
0 /0
חקירה
0
חקירה
סוכן אף בי אי מקבל איום המסכן את העיר כולה, מומחה חקירות ומומחה מידע טכנולוגי משתפים פעולה יחדיו ונכנסים לסדרת משחקי מוחות עם פושע גאון.
0 /0
סודות הפרברים
0
סודות הפרברים
עוד אופציה קומדיה שחורה ושערורייתית פרי מוחם הקודח של ג'ורג' קלוני והאחים כהן. סברביקון הוא פרבר אמריקאי שקט, עשיר ואידילי. המקום המושלם לגדל בו ילדים בסוף שנות ה-50. כאשר משפחת לודג', אחת המשפחות הבולטות המתגוררות במקום, נסחפת לתוך מערבולת של מזימות, תככים ואלימות, סבריביקון נחשף בפנינו כפרבר האפל שהוא באמת – קהילה המורכבת מאנשים מפוקפקים שניחנו בכישרון נדיר לקבל החלטות ...
0 /0


This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties