Romance רומנטי

חזרה למונטאק
0
חזרה למונטאק
יוצר הסרט מקס זורן עכשיו בשנות ה 60 המוקדמות שלו והוא באמצע של מסע לקידום ספרו בניו-יורק שבמהלכו הוא פגש אישה מלפני 17 שנים שלא יכל לשכוח אותה כל הזמן הזה. הם מבלים סופ"ש ביחד במהלך שאולי יתן עתיד לעבר?
0 /0
אהבה בריקוד ראשון
0
אהבה בריקוד ראשון
ללא תרגם מדריכת ריקוד מתאהבת בסטודנט שלה, רווק מוכשר לשעבר במנהטן, אריק. הבעיה היחידה היא, שהוא עומד להיות נשוי למישהו אחרת בחתונה חברה ראוותנית.
0 /0
יום אחרי יום
0
יום אחרי יום
ריהאנון בת ה-16 מתאהבת ברוח מסתורית אשר בכל יום נכנסת לגוף אחר. על מנת לשמור על החיבור הנדיר ביניהם, הם מנסים למצוא אחד את השניה שוב מחדש מידי יום, כשהם אינם יודעים מי או מה יביא היום הבא. ככל שהשניים יותר מתאהבים, כך הרעיון של לאהוב מישהו המשנה את זהותו מדי 24 שעות גובה מחיר כבד יותר מהזוג, ומכריח אותם ...
0 /0
קפואים מאהבה
0
קפואים מאהבה
ללא תרגום שחקן ילד הוקי רע אדם אדם נאבק חנות הספרים מרי חייבים לעבוד יחד כדי לעזור לשקם את התמונה של זה. העוינות ההדדית שלהם, המשיכה, רואה אותם נאבקים כדי להשיג את מטרתם.
0 /0
הרומן המושלם שלי
0
הרומן המושלם שלי
ללא תרגום המנכ"ל החדש של רובינסון טק, ווס רובינסון, מחפש רעיונות חדשים להגדלת המכירות של החברה. ויויאן בלייר, מפתחת תוכנה, חולקת אלגוריתם היכרויות שהיא עובדת על ווס רואה פוטנציאל הזדמנות להפוך את החברה סביב משיקה את השירות. כאשר הזוג מתמודד להשתמש התאמה מושלמת שלי עצמם למצוא אהבה, אלגוריתם זה מראה כמה תוצאות מעניינות.
0 /0
כל הדברים של ולנטיין
0
כל הדברים של ולנטיין
ללא תרגום בלוגריית שיש לו מזל נורא על ימי ולנטיין פוגשת וטרינר נאה. ואז היא מגלה שהוא אחד שעזב הערות גסות על יום האהבה שלה מאמרים והיא שאלות אם המזל שלה השתנה בכלל.
0 /0
אהבה משוגעת
0
אהבה משוגעת
ללא תרגום גבר צעיר ואישה מתאהבים, אך מאוימים להיפרד מהמתחים בין הקהילות הלטינו והקווקזיות באריזונה.
0 /0
לב אציל
0
לב אציל
ללא תרגום קלי ואביה, האנק, מקבלים חדשות שירש אחוזה בארץ אחרת. עם הגעתם, הוא המום לגלות כי לא רק הוא ירש את האחוזה, אלא גם ממלכה.
0 /0
מבשלים באהבה
0
מבשלים באהבה
ללא תרגום מפיק טלוויזיה חרוץ ואופטימי, קלי (עלי ליברט), אין זמן לאהבה. יחד עם המורה שלה אמנדה (ג'נט קידר), קלי צולל לעונה נוספת של "גורמה הקטנה", מופע בישול לילדים, כאשר השף החום סטיבן האריס (ברט דלטון) הוא נפל לתוך החיים של קלי כמו מארח האחרון החלפת. כמו שני המאבק לעשות שלום ומופע מוצלח, הם מבינים שיש להם הרבה יותר משותף ...
0 /0
לנצח הנערה שלי
10
לנצח הנערה שלי
ללא תרגם אחרי שנעלם במשך עשור כוכב כפרי חוזר הביתה לאהבה שהשאיר מאחור.
10 /1
מחוץ לתפריט
0
מחוץ לתפריט
ללא תרגום יורש בלתי סביר למסעדת מזון מהיר מקסיקני הולך לחפש את הדבר הגדול הבא קולינרי, ומוצא את עצמו בעיר קטנה, מאובקת במקסיקו שבו האוכלים באים מכל רחבי המדינה , .
0 /0
היו היה נסיך
0
היו היה נסיך
ללא תרגום נסיך המבקר בארה"ב נופל על פשוטי כאשר הוא עוזר לה. אבל אמו אינה מרוצה מהמשחק ומנסה להוכיח כי הגל האמריקאי אינו מתאים להיות כלה מלכותית.
0 /0
אהבה על המדרונות
0
אהבה על המדרונות
ללא תרגום סופר נועז פחות נועז מנסה לעסוק בספורט קיצוני כדי לכתוב מאמר במגזין, בעזרתו של צלם ספורט קיצוני. כרגיל, האהבה מתעוררת.
0 /0
לחזור באביב
0
לחזור באביב
ללא תרגום כאשר מתכנת אירוע שאפתנית מקבלת הזדמנות שהיא לא יכולה לסרב, היא הולכת מסתערבים כמו הבוס שלה וחוזרת לעיר הולדתה הכפרי. בעזרת המשפחה שלה ואת האיש היא השאירה מאחור, היא השאירה מאחור, היא מושכת את נסיגה האביב המושלם, אבל האם היא תגלה הבית הוא שם הלב שלה? ..
0 /0
שדכנית מלכותית
0
שדכנית מלכותית
ללא תרגום דובי לנץ נשכר על ידי המלך כדי למצוא לבנו אישה מתאימה בזמן לחגיגה לאומית.
0 /0
הלב המתוק
0
הלב המתוק
ללא תרגום נייט בעל עסק , מקבל עזרה מבנקאית השקעות , אבל הרומן החדש הפוטנציאלי ביניהם מסתבך על ידי חזרה בלתי צפויה של אהבתה הראשונה
0 /0
חג המולד בירושה
0
חג המולד בירושה
לאחר מות אביה יורשת אלן לנגפורד את העסק המשפחתי של אביה בעיר הולדתה אך עליה לשלוח כרטיס ברכה לשותף של אביה המנוח כאשר סופת שלגים גוררת אותה אל פונדק העיר היא נאלצת לעבוד ולשמור על הפונדק בתוך כך היא מוצר קומנטיקה ומגה את המתנה האמיתית של חג המולד .
0 /0
למצוא את מר דארסי
0
למצוא את מר דארסי
קומדיה רומנטית אודות ג'יין הייס ,רווקה בת 30 הנראית נורמלית לחלוטין רק עם סוד קטן: אובססיביות למר דארסי.
0 /0
לסגור מעגל
0
לסגור מעגל
את'ל-אן קוברת את בעלה לאחר שנים רבות של נישואין חסרי אהבה. בצדו השני של האוקיינוס, אי שם בבריטניה, עוסקים שני אנשים בחפירות באתר התרסקותו של מטוס בתקופת מלחמת העולם השנייה ומגלים בין ההריסות טבעת יוקרתית. ג'ימי – הצעיר שבהם, מחליט לעשות הכל כדי לאתר את בעליה של הטבעת – את'ל אן – אשר שנים קודם לכן איבדה את בעלה, טדי ...
0 /0


This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties