Horror אימה

קליפה
0
קליפה
הסרט מלווה חמישה חברים שיצאו לטיול מחנאות, הם הגיעו לחווה מרוחקת אחרי שלהק של עורבים פגע ברכבם. במהרה הם מבינים שבשדה התירס מתגרוררים "אנשי הדחליל" הם גדלים על-ידי הרג ומכריחים את ה"לא מתים" להצטרף לשורותיהם.
0 /0
הזרים: טרף לילי
0
הזרים: טרף לילי
משפחת מטיילים עוצרת ללילה בחניון קרוונים מבודד. עד מהרה נשמעת דפיקה על דלת הקרוון שלהם והמשפחה נקלעת למארב רצחני פרי מוחם של שלושה פסיכופטים חובשי מסכות.
0 /0
דם משפחתי
0
דם משפחתי
אלי, מכורה לסמים מחלימה, עברה זה עתה לעיר חדשה עם שני ילדיה. היא נאבקה להישאר פיכח בעבר, והוא נחוש בדעתו לגרום לזה לעבוד הפעם, למצוא עבודה יציבה ומפגש קבוע פגישותיה. לרוע המזל, חברים חדשים, עבודה חדשה וסיכוי לחיים חדשים, לא יכולים למנוע מאלי להחליק שוב. חייה משתנים כאשר היא פוגשת את כריסטופר - מכורה מסוג אחר - אשר מכריח את ...
0 /0
הטקס
0
הטקס
קבוצה של חברים במכללה מתאחדת לטיול ליער, אך נתקלת בנוכחות מאיימת ביער שעוקבת אחריהם.
0 /0
הבייביסיטר
0
הבייביסיטר
. האירועים של ערב אחד עושים תפנית בלתי צפויה לגרוע ביותר עבור ילד צעיר שמנסה לרגל על הבייביסיטר שלו
0 /0
טוטאם
0
טוטאם
נערה חייבת לנקוט צעדים קיצוניים כדי להגן על משפחתה מפני ישות על טבעי.
0 /0
זה מגיע בלילה
0
זה מגיע בלילה
בעולם בו וירוס לא מזוהה גורם לפגיעה מאסיבית באוכלוסיית העולם, משפחה נאלצת לסגת ולהתגורר ביער, בבידוד מכל העולם. עולמם מתערער כאשר זוג צעיר דופק על דלתם ומבקש מקלט. המשפחה נאלצת להתמודד עם דילמה מוסרית, האם אפשר לבטוח באנשים מהעולם שבחוץ, והאם הוירוס הוא האיום היחיד שנשקף להם.
0 /0
המסור 8
0
המסור 8
עוד אופציה לאחר סדרת רציחות הנושאת את חתימתו של רוצח המסור, שמת כבר למעלה מעשור, מוצאים את עצמם אנשי החוק רודפים אחרי מה שנראה כרוחו ומסתבכים במשחק החדש שלו. האם ג'ון קרמר אכן חזר מן המתים בכדי להזכיר לעולם שעלינו להיות אסירי תודה על מתנת החיים, או האם זוהי מלכודת שהוטמנה על ידי רוצח חדש עם כוונות משלו.
0 /0
סיפורי ליל כל הקדושים
0
סיפורי ליל כל הקדושים
עשרה סיפורי אימה קצרים המתרחשים בעיר אחת ולוכדים את מהות הטירוף של ליל כל הקדושים, מחייזרים בטריק או טריט עד חוטפים שמסתבכים כהוגן.
0 /0
המרתף
0
המרתף
קבוצת סטודנטים בינלאומיים בוחנת מרתף שננטש זה שנים. אבל מה שמתחיל כמצב תחקרני מסתיים בהמולה עקובה מדם כאשר מזמינים ישות זדונית.
0 /0
מחיר החיים
0
מחיר החיים
אחת הדוגמאות המובהקות לכמה סרט יכול להיות טראשי וטוב בעת ובעונה אחת. ג'ון קרפנטר (ערפדים) מביים ביעילות סרט אימה הנפתח כשאנו רואים עולם אפוקליפטי הרוס, שמזכיר מאוד את זה שלנו. עובד בניין מדוכא מוצא זוג משקפי שמש שבעזרתם הוא רואה שעל כל שלטי החוצות בעיר (ואולי בעולם) כתובים משפטים כגון "הישארו ישנים", "בלי דמיון", ו"תצייתו!". כמו כן הוא מגלה שאנשים ...
0 /0
הערפל
0
הערפל
ללא תרגום סרט המקור של גון קרפנטר עיירת דיג בצפון קליפורניה, שנבנתה לפני 100 שנים על מושבה של מצורעים, הופכת למטרה על ידי ערפל שורץ רוחות זומביות המחפשות נקמה על מותן.
0 /0
היצור
0
היצור
סיפורה של משלחת מחקר מדעי אמריקנית הנמצאת במדבריות הקרח השוממות באנטארקטיקה אשר יום אחד נתקלת במצב לא רגיל שבו כמה חברי משלחת נורבגית החגים מעל הבסיס במסוק, עצבניים, ורודפים אחר כלב ומנסים להרגו. המסוק הנורבגי אשר רדף אחר הכלב התרסק בלי להשאיר הסברים למה רדף אחר הכלב. במהלך הלילה הכלב משנה את צורתו הפיסית ומתקיף כמה כלבים אשר נמצאים במכלאה ...
0 /0
ליל המסכות: הקללה של מייקל מאיירס
0
ליל המסכות: הקללה של מייקל מאיירס
ללא תרגום לפני שש שנים, מייקל מאיירס הטיל אימה על הדונפילד, אילינוי. הוא ואחייניתו, ג'יימי לויד, נעלמו.ג'יימי נחטפה ע"י כמה דראודים רשעים שמגנים על מייקל מאיירס. וכעת, שש שנים מאוחר יותר, ג'יימי ברחה לאחר שילדה בן למייקל. היא בורחת להדונפילד כדי למצוא את ד"ר לומיס על-מנת שיעזור לה.בינתיים, המשפחה שאימצה את לורי סטרוד גרה בבית משפחת מאיירס הנמצא תחת מעקב ...
0 /0
ליל המסכות 5: הנקמה של מייקל מאיירס
0
ליל המסכות 5: הנקמה של מייקל מאיירס
עברה שנה מליל המסכות 4, ומייקל שורד את הירייה ע"י המשטרה. הוא ממשיך בחיפושו אחר אחייניתו, שנמצאת בבית חולים לילדים.
0 /0
ליל המסכות 4: שובו של מייקל מאיירס
0
ליל המסכות 4: שובו של מייקל מאיירס
ללא תרגום ממשיך מסוף "ליל המסיכות 2", מייקל מאיירס בורח מהמוסד "ריצ'מונד מנטל" בזמן שמועבר, הפעם רודף אחרי אחייניתו, ג'יימי לויד. ד"ר לומיס עוקב אחריו עד להדונפילד, ומנסה לעצור אותו פעם אחת ולתמיד.
0 /0
ליל המסכות 3
0
ליל המסכות 3
להמשך הזה יש עלילה שלא קשורה לסרטים הקודמים בכותר. בסיפור זה, חברת מסיכות ליל כל הקדושים גדולה מתכננת להרוג מליוני ילדים אמריקנים עם מסיכות קטלניות.
0 /0
ליל המסכות 2
0
ליל המסכות 2
ללא תרגום לורי סטרוד מובהלת לבית החולים, בזמן שהשריף בראקט וד"ר לומיס מחפשים ברחובות את מייקל מאיירס, שמצא את לורי בבית החולים האדונפילד.
0 /0
כפר הארורים
0
כפר הארורים
סרט אימה של אושיית ההפחדות ג'ון קרפנטר (מחיר החיים). כפר אמריקאי קטן זוכה לביקור מצורת חיים בלתי ידועה, ובסופו כל הנשים בכפר נכנסות להיריון באופן מוזר. לאחר תשעה חודשים נולדים הילדים. למרות שיערם הבהיר מאוד הם נראים נורמלים, אולם שני מדענים (קירסטי אלי, "בגידה נעימה", וכריסטופר ריב, "זאב הים") מטילים ספק באנושיותם.
0 /0
1 ליל המסכות
0
1 ליל המסכות
לתרגום http://thesubtitles.net/load-from-url/tt0373883/subtitles-for-halloween ללא תרגןם קלאסיקה של תת-ז'אנר סרטי ה"סלאשר" שהפך את ג'יימי לי קרטיס למלכת סרטי האימה. ג'ון קרפנטר יצר את אחד הסרטים המפחידים של הז'אנר: מעשה במייקל מאיירס, פסיכופט שנמלט מבי"ח לחולי נפש בו הוא היה כלוא לאחר שרצח את אחותו בהיותו ילד, ועתה הוא שב לעיר הולדתו על מנת לחסל אחות נוספת ועוד כמה שמרטפיות. השחקן הבריטי המנוח דונלד ...
0 /0


This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties