Fantasy פנטזיה

המאמין
6
המאמין
במרכז הסיפור נמצא כומר-לוחם אגדי שחי בין בני אדם רמוסים אחרים בערי חומה תחת שלטון טוליטארי מדכא של הכנסיה. כשאחייניתו נחטפת על ידי חבורת ערפדים רצחנית, הכומר מפר את הנדרים המקודשים שלו על מנת לצאת למסע חיפוש אובססיבי כדי למצוא אותה לפני שהם יהפכו אותה לאחת מהם.
6 /1
אקווה-מן
10
אקווה-מן
ארתור קארי הוא בנה של מלכת אטלנטיס האגדית ושל בן אנוש, הוא -אקוומן. המלך החוקי אך הסרבן, של שבעת הימים. אך כאשר קבוצה מסוכנת ואלימה של מורדים מתכננת להשתלט על העיר התת מימית ולצאת במתקפה על עולם היבשה, אקוומן נאלץ להגן על שני העולמות ולמצוא את מקומו כשליט הימים, חרף רצונו להישאר ביבשה.
10 /1
חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד
0
חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד
לאחר שניוט סלמנדרה חושף את זהותו של הקוסם גלרט גרינדלוולד, גרינדלוולד נמלט מהכלא ומתחיל לאסוף את תומכיו על מנת להשמיד את כל נטולי הקסם, אלא שהיחיד שמסוגל לעצור אותו הוא ידידו הטוב, אלבוס דמבלדור. ניוט יוצא יחד עם דמבלדור להתעמת במכשף הרשע, אליהם יצטרפו למסע גם חבריו של ניוט: טינה, קוויני וג'ייקוב.
0 /0
הבית עם השעון המסתורי
0
הבית עם השעון המסתורי
ללא תרגום לואיס ברנוולט הוא יתום צעיר שעוזר לדודו הקסום למצוא שעון שמסוגל להביא לסוף העולם.
0 /0
גורל ויקינג
0
גורל ויקינג
הנסיכה הוויקינגית נאלצת לברוח ממלכתה לאחר להיות ממוסגרת לרצח של אביה, המלך. תחת הדרכתו של אלוהים אודין, היא נוסעת בעולם צובר חוכמה ובניית הצבא היא צריכה להחזיר את כס המלכות שלה
0 /0
הנסיך הקסום
10
הנסיך הקסום
ללא תרגום לאחר חשיפתו מחוץ לנישואין, הנסיך האגדי ואת העוזר שלו הופכים צפרדעים לנצח או עד הנסיך יכול לשכנע נערה לנשק ולאחר מכן להתחתן איתו.
10 /1
וולדמורט: מקורות היורש
5.5
וולדמורט: מקורות היורש
סרט אשר יצר מעריץ, סרט המשך לסדרת הארי פוטר מבוסס על טום רידל ואת ההתקדמות שלו כדי להיות אדון האופל. בשורה מעניינת למעריצים שרופים של עולם "הארי פוטר": שלשום עלה ביוטיוב "וולדמורט: מקורות הירושה" – סרט באורך של 52 דקות, העוקב אחר טום רידל הצעיר בדרכו להשגת הכוח האפל והפיכתו לוולדרמורט. את הסרט יצרו שני איטלקים, ג'אנמריה פזאטו וסטפאנו פרסטה, ...
5.5 /2
צורת המים
10
צורת המים
העלילה מתחוללת על רקע המלחמה הקרה בארה"ב בשנת 1962. במעבדה ממשלתית סודית לכודה אליסה בבידוד. כאשר היא והקולגה שלה מגלות ניסוי מסווג וסודי על יצור ימי, חייה משתנים מהקצה אל הקצה.
10 /1
מלכת השלג
10
מלכת השלג
גרדה מאוהבת בקאי העובד במלון של אביה. לילה סוער אחד מגיעה אישה מסתוריתבפרווה לבנה ויהלומים וזאבים כשומרים, ולמחרת קאי נעלם. גרדה יוצאת בעקבות אהובה.
10 /1
בהיר
0
בהיר
בעולם שבו יצורים מיתולוגים חיים לצידם של בני אדם, מלחמה על טריטוריה ברחובותיה הסוערים של לוס אנג'לס מסלימה לממדים מיתיים כאשר שוטר אנושי מחויב לעבוד עם אורקים כדי לאתר כלי נשק עם כוחות מפחידים שבעלי עוצמה רבים מענוניינים להשיג ומוכנים להרוג בשבילו.
0 /0
תור: ראגנארוק
0
תור: ראגנארוק
 בפעם האחרונה שראינו את תור, הוא יצא להבין מי מתמרן את 'הנוקמים' בסופו של 'עידן אולטרון'. הוא שומע על צרות שמתרחשות באסגארד: אחיו הרשע לוקי, מתחזה לאביהם הנעדר, אודין. שלטונו הרופף של לוקי מוביל לעלייתה של הלה. מפגשו הראשון של תור עם הלה מעיף אותו לסקאר, כוכב לכת ברברי שנשלט בידי הגרנדמאסטר המקסים והמרושע. הלוחמת הקשוחה והשתיינית ולקירי, שהסתתרה בסקאר, ...
0 /0
ליגת הצדק
0
ליגת הצדק
מבוסס על חוברות הקומיקס "ליגת הצדק" מבית האחים וורנר ודי.סי. קומיקס. באטמן מונע על ידי אמונתו המחודשת באנושות בהשראת מעשיו ההרואיים של סופרמן ומגייס לעזרתו את וונדר וומן כבעלת ברית במטרה להתמודד מול האויב המסוכן ביותר שידע העולם. יחד, הם צריכים לפעול במהירות ולגייס צוות גיבורים בעלי כוחות-על להתמודד עם האיום המתעורר. למרות הקמת ליגת הגיבורים הזו המורכבת מבאטמן, וונדר ...
0 /0
משתגעים בדואר
0
משתגעים בדואר
חלק 1 חלק 2 מויסט פון ליפוויג הוא נוכל שנתפס ומקבל אופציה חלופית לגרדום קבלת משרה כמנהל הדואר של העיר אנק-מורפורק. מויסט חושב שהצליח להתל במלאך המוות, אך כשהוא מגיע לאייש את עבודתו, הוא מגלה שכל המנהלים הקודמים לא שרדו אותה... במובן הקליני של השורש ש.ר.ד.
0 /0
ערפילי אבלון
0
ערפילי אבלון
חלק 1 חלק 2 ללא תרגןם סיפורו של המלך ארתור ואבירי השולחן העגול שלו, סופרו כבר פעמים רבות. אבל בפנטזיית הרפתקאות מסעירה זאת, מובא הסיפור המופלא מנקודת מבטן של נשות קמלוט: איגריין, אמו של ארתור, מורגיין, אחותו למחצה. הכוהנת הדרואידית הגדולה, שהקונפליקטים הדתיים שלה הביאו לנפילתה של קמלוט, וגווינביר, אשתו ואהבת חייו, אותה איבד לטובתו של האביר הגדול מכולם שלו, לנסלוט.
0 /0
קריסמס שמיימי
0
קריסמס שמיימי
עם מותה בטרם עת, מכורה לעבודה שמעולם לא העניקה ערך רב לחגיגת חג המולד, מגלה את עצמה מגויסת להיות מלאך של חג המולד - ומוקצה לה מקרה של מזל מוצלח שהיא מתאהבת בו במקרה.
0 /0
פתאום 30
0
פתאום 30
ג'נה רינק היא נערה ממוצעת לפני גיל ההתבגרות שרוצה יותר מכל רק להיות מבוגרת. ביום הולדתה ה-13, המשאלה היחידה של ג'נה היא לגדול ומהר. כשהיא מתעוררת בבוקר למחרת, היא מגלה שהיא בת 30, עורכת מגאזין מצליח ועם חבר אמיתי! ג'נה מאתרת את מאט (החבר הכי טוב שלה מצעירותה) ומנסה להבין מה קרה.
0 /0
קסם מעשי
0
קסם מעשי
פעם אחת, היו מכשפות מלוכלכות ומסוכנות, הן פיתו את הגברים וקיללו את הילדים ולא ממש תרמו לאחוות המשפחה. המכשפות לבית אוונס הצליחו להשמר מכל הבלאגן הציבורי, אפילו לעזור לנשות העיירה בקסם מעשי פה ושם, אבל תמיד לחיות תחת הקללה: הגבר בו תתאהבנה לא יחיה יותר מדי שנים... תחת חסותן של ג'ט ופרנסס אוונס גדלות היפות שבמכשפות: ג'יליאן (ניקול קידמן) הג'ינג'ית ...
0 /0
בני הנפילים: עיר של עצמות
0
בני הנפילים: עיר של עצמות
קליירי פריי, נערה בת חמש-עשרה אשר יצאה לבלות במועדון לילה בניו יורק, אך היא לא חשבה שהיא תהיה עדה לרצח שבוצע ע"י שלושה בני נוער מקועקעים שרק היא יכולה לראות אותם. זהו המפגש הראשון של קליירי עם בני הנפילים הידועים גם כציידי הצללים; כת לוחמים סודית שנשבעה להגן על האנושות מפני השדים החיים בקרבה. ביחד עם חברה הטוב סיימון ועם ...
0 /0
דרדוויל
0
דרדוויל
למרות שהפרקליט מט מרדוק הוא עיוור, ארבעת חושיו האחרים פועלים בחדות על טבעית. ביום, מרדוק מייצג את המקופחים. בלילה הוא דרדוויל, שומר חוק בעל המסכה, הנע בחרש ברחובות האפלים של העיר, נוקם חסר פשרות של הצדק. עבור דרדוויל, החוק עיוור... ועבור האשמים (ולעתים גם הוא עצמו), הם צריכים לעבור שבעת מדורי גיהנום. "דרדוויל" שמוכר גם בכינוי ״הנועז״, מבוסס על דמות ...
0 /0


This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties