Family משפחה

מונטי פייטון והרוח בערבי הנחל
0
מונטי פייטון והרוח בערבי הנחל
טוד ושני חבריו הטובים, יוצאים להרפתקה מסעירה בכפר, כשבסופה מוצא עצמו טוד שפוט ל- 100 שנות מאסר! בזמן מעצרו נרקמת משימה נגדו. ברחיתו מהכלא היא רק שאלה של זמן ובשביל מה יש שני חברים טובים.
0 /0
ארץ אוז
5
ארץ אוז
הוא פריקוול לסרט "הקוסם מארץ עוץ" מ-1939 אשר מתבסס על ספרו של ל. פרנק באום. הסרט עוקב אחר הקוסם אוסקר דיגז (ג'יימס פרנקו) אשר פוטר מעבודתו בקרקס שבקנזס. הוא יוצא למסע בחיפוש אחר עבודה חדשה, בדרכו הוא מגיע ל"ארץ אוז" - עיר הקוסמים.
5 /1
אנדרדוג
0
אנדרדוג
תאונת מעבדה מצערת, גורמת לכלב פשוט מסוג ביגל, כוחות-על הכוללים בין השאר את היכולת לדבר בקול אנושי. לאחר שבעליו החדשים, נער צעיר בשם ג'ק, מגלה את זהותו הסודית, הקשר מתהדק, והכלב וחברו החדש יוצאים להציל את העולם מידי מדען מרושע.
0 /0
חוות החיות-1999
0
חוות החיות-1999
ללא תרגום גרסה מצולמת בדיבובם של קלסי גראמר כשלגון ופטריק סטיוארט בתור נפוליאון.
0 /0
שגעון בחלל
0
שגעון בחלל
פארודיה מאת מל ברוקס על מלחמת הכוכבים. הנסיכה וספה (דפני זוניגה) נמלטת מהחתונה שלה אבל נלכדת בידי לורד הלמט הרשע (ריק מורניס) שמשתמש בבת הערובה כדי לסחוט את אביה. כדי להציל את הכוכב שלו, המלך רולנד פונה ללוחם המחוספס לון סטאר (ביל פולמן) שמוכן להציל את הנסיכה המפונקת תמורת סכום שיכסה את החובות שלו
0 /0
מר תשע נשמות
0
מר תשע נשמות
טום ברנד הוא מיליארדר נועז וממזרי אשר הגיע הכי גבוה שניתן בתחומו. החברה בבעלותו עומדת להשלים הישג עצום - גורד השחקים הגבוה ביותר בחצי הכדור הצפוני. אבל אורח החיים המכור לעבודה של טום ניתק אותו ממשפחתו, במיוחד מאשתו היפה לארה ומבתו המעריצה אותו רבקה. לכבוד יום ההולדת ה -11 של רבקה היא מבקשת את המתנה שהיא מבקשת בכל שנה - ...
0 /0
היידי בת ההרים
0
היידי בת ההרים
ללא תרגום ילדת הפלא שירלי טמפל נכנסת לנעלי דמותה של הסופרת השווייצרית יוהנה ספירי – היידי בת ההרים. הסיפור מוכר לכולם: ילדה חיננית שמתגוררת אצל סבה בכפר, נחטפת על ידי דודתה המעבירה אותה לעבודה כמטפלת בילדה נכה בעיר. למרות שהיידי מפגינה אחריות גדולה ולב רחב בעבודתה החדשה, היא עדיין עורגת לאחו המוריק. וגם סבא יוצא למסע של החזרת הבנים לגבולם.
0 /0
הציפור הכחולה
0
הציפור הכחולה
ללא תרגום זהו סיפור כמו עמי ותמי,אשר חוקר את טבע האדם.הסרט מוסרט יפה
0 /0
הנסיכה הקטנה 1939
0
הנסיכה הקטנה 1939
ללא תרגום שרה, נערה צעירה הגדלה בהודו הרחוקה, חיה בעולם קסום מלא אגדות מסתוריות וחוויות אקזוטיות, מוקפת באהבתו החמה של אביה. כאשר יוצא האב למלחמה נשלחת שרה לפנימיה קפדנית ונוקשה בניו יורק.כשמגיעה שמועה על מותו מתחילה שרה לחפשו בעצמה… הסרט שנעשה עפ"י ספרה של פרנסיס הודג'סון בראנט , מצליח לרגש מבלי להדרדר לקיטש מיותר ואף להפעיל את בלוטות הדמע.
0 /0
שומר גן החיות
1
שומר גן החיות
החיות בגן חיות בפרנקלין פארק מאד אוהבות את השומר טוב הלב שלהן, גריפין קיס (קווין ג'יימס). גריפין, שמוצא את עצמו יותר בנוח בחברת אריה מאשר בחורה, מחליט שהדרך היחידה למצוא את אהבת חייו היא לעזוב את גן החיות ולמצוא ג'וב נוצץ יותר. החיות בגן החיות בפאניקה ומחליטות לשבור את קוד השתיקה ולגלות את הסוד הגדול ביותר שלהן: הן יכולות לדבר! ...
1 /1
דני שובבני בחג המולד
0
דני שובבני בחג המולד
בעוד לדני שובבני יש בעיות עם השכן הבריון, הוא עושה הכל כדי להעניק למר ווילסון את רוח חג המולד. דני שובבני גורם כרגיל לנזק למר ווליסון מה שגורם לרוחו של דני שובבני להשבר. מלאך של חג המולד מגיח ועוזר להציל את חג המולד עבור משפחת מיטצ'ל, ווילסון ועבור כולם!
0 /0
דני שובבני
0
דני שובבני
דני שובבני הינו סרט שמבוסס על סדרת אנימציה בת 78 פרקים שהופקה לטלוויזיה בין השנים 1986 ל-1988 בשיתוף-פעולה אמריקאי-יפני-צרפתי. הסידרה שודרה בערוץ הראשון בשנות השמונים. הסידרה מבוססת על הקומיקס הקלאסי מאת האנק קטצא'ם. הסדרה מתמקדמת בהרפתקאותיהם של דני מיצ'ל, הפרחח הקטן והשובב, כלבו הב וידידיו גיל ונועה. סקרנותו וכוונותיו הטובות של דני מובילות אותו בדרך כלל לצרות, אשר בדרך ...
0 /0


This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties