Comedy קומדיה

מועדון הספר הטוב
0
מועדון הספר הטוב
ללא תרגום דיאן התאלמנה לאחרונה לאחר 40 שנות נישואים. ג'יין נהנית לבלות עם גברים ללא כל התחייבות מוקדמת. שרון מתמודדת כבר עשור עם הליך גירושין מסובך. קרול מנהלת חיי נישואים אומללים כבר 35 שנים. חייהן של ארבע החברות חווים טלטלה כאשר הם מתחילות לקרוא יחד את "50 גוונים של אפור", ושואבות ממנו השראה עבור בעיותיהן היומיומיות.
0 /0
למצוא את דרך
0
למצוא את דרך
ללא תרגום ערב פרישתה לפנסיה , סנוב שיפוטית ממעמד הביניים מגלה שבעלה מנהל רומן עם החברה הכי טובה שלה והיא נאלץ לעבור עם אחותה הבוהמית המתגוררת על אחוזת העיר הפנימית הענייה.
0 /0
שלישיית קיץ
0
שלישיית קיץ
ללא תרגום הקומדיה הרומנטית החדשה שנכתבה על ידי בן אלטון.
0 /0
הבוס שלי בדייט
0
הבוס שלי בדייט
שני עוזרי מנכ״ל מתוסכלים שזקוקים נואשות לפסק זמן מהעבודה, מנסים לגרום לבוסים המאתגרים שלהם להתאהב.
0 /0
מרגישה פצצה
0
מרגישה פצצה
רנה תנסה לעשות הכל כדי להיות בחורה מיוחדת. כשהיא הולכת לחנות בגדים תמיד יגידו לה שאין את המידה שלה וישלחו אותה לעשות קניות באינטרנט, כשהיא הולכת לבר תמיד יתחילו עם הבחורה שיושבת לידה, ובשיעורי הספיניניג במכון הכושר היא בקושי מצליחה להדביק את הקצב. היא חולמת ומנסה לעשות הכל כדי להשתנות. ויום אחד חייה אכן משתנים, בהבזק של רגע היא צונחת ...
0 /0
כמעט חברים
0
כמעט חברים
צ ‘רלי הוא אדם חסר מוטיבציה באמצע שנות ה -20 שלו עדיין חי בבית עם אמו ואביו החורג אשר מתאהב באישה צעירה שיש לה חבר קשוח.
0 /0
מקום לאהבה
0
מקום לאהבה
לתרגום הכנסו ללינק ואז העתיקו לנגן http://thesubtitles.net/load-from-url/tt5253282/subtitles-for-the-bachelors ביל, אלמן טרי, מחליט לנטוש את חייו הקודמים ולצאת עם ווס, בנו הצעיר, למסע ברחבי ארה"ב בעקבות משרה כמורה בבית ספר פרטי. במהלך המסע פוגשים האב ובנו בשתי נשים שגורמות להם להיפתח מחדש לחיים.
0 /0
המסיבה
0
המסיבה
בערב שבו ג'נט חוגגת את מינויה לשרה בממשלה הליברלית החדשה, היא מגלה שאינה היחידה שמחזיקה מאהב מהצד, שבחברות הליברליות שלה דבקה לא מעט בורגנות, שהכסף כן פותר כמעט הכול, ושהאקדח שהופיע במקרה במערכה הראשונה לא צריך להמתין למערכה השלישית כדי לירות.
0 /0
בניחוש חוקר: הסרט
0
בניחוש חוקר: הסרט
שלוש שנים מאז סיום הסדרה, שון ספנסר (ג'יימס רודאי) והחבר הטוב ביותר, ברטון "גאס" גוסטר (דולה היל) עובדים יחד בסן פרנסיסקו כאשר אחד מחבריהם הופך למטרה.
0 /0
עדכון סטטוס
0
עדכון סטטוס
קיילי מור (רוס לינץ'), מתבגר אשר נעקר ממקומו בעקבות גירושיו של הוריו ולא מצליח למצוא את עצמו בעיר החדשה אליה עבר, נתקל באפליקציה קסומה אשר גורמת לכל שסטטוס שמעלה ברשת החברתית להתגשם.
0 /0
הנזירות בלוז 2
10
הנזירות בלוז 2
ללא תרגום הנזירות ממנזר סנט קתרין מנהלות כיתות לימוד לצעירים ומגלות כמה חמור מצב החינוך בעירן. היחידה בכל העיר שיכולה להחזיר להן את האמונה בבני הנוער היא... זמרת המועדונים הנודעת דלורס (וופי גולדברג). תפילותיהן נענות והזמרת מוכנה שוב להתחפש לנזירה וליטול את שרביט הניצוח בחינוכם המוסיקאלי של הילדים. למרבה הפלא הופכת מקהלת הילדים למקהלה לתפארת.
10 /1
הנזירות בלוז
10
הנזירות בלוז
ללא תרגום הגברת הזמרת/פרוצה שגדלה במינזר בילדותה ונטשה את חיי הדת לטובת חיים עליזים במיוחדמוצאת עצמה בורחת מהבוסים שלה עקב עדותה לרצח של אחד העובדים שבגד בבוס. הבחורה מוברחת ע"י השוטרים אל מנזר אותו מנהלת נזירה שמרנית ביותר. הזמרת שלא רגילה לחיי הנזירות נתקלת שם באירועים שונים ומשעשעים, ואף נבחרת לנהל את מקהלת הנזירות שעד לבואה זייפה בצורה מבהילה. הצלחת ...
10 /1
זה הדוד שלי
0
זה הדוד שלי
מדובב לאנגלית סרטו הצבעוני הראשון של ז'אק טאטי (חופשתו של מר הולו), בו מגלם טאטי פעם נוספת את דמותו של האלטר-אגו שלו, מר הולו המשעשע. הולו מגיע לביקור בעולמם המנוהל טכנולוגית של אחותו, בעלה וילדם המשותף. הוא מתקשה מאוד להשתלב. קומנטרי מוקדם של טאטי על החיים המודרניים, בדומה לסרטים שיבואו לאחר מכן, כדוגמת Playtime המופתי שלו.
0 /0
גיים אובר, גבר
0
גיים אובר, גבר
שלושה חברים עם חלומות גדולים הופכים מבטלנים חסרי הישגים ללוחמים קשוחים בעקבות השתלטות מחבלים על מלונם המפואר.
0 /0
ממזרים
0
ממזרים
כשהם מגלים שאימם שיקרה במשך כל חייהם ואביהם אינו באמת מת, צמד תאומים יוצאים למסע למצוא את האב.
0 /0
למה הייתי צריך להתחתן?
0
למה הייתי צריך להתחתן?
ללא תרגום למה הייתי צריך להתחתן ארבעה זוגות מתאחדים לחופשה בשביל להתחבר ולנתח את הנישואים שלהם. השבוע שלהם באיי הבהמה מופרע על ידי הגעתו של בעל לשעבר הנחוש בדעתו לזכות בחזרה בליבו של גרושתו.
0 /0
למה הייתי צריך להתחתן ?
0
למה הייתי צריך להתחתן ?
ללא תרגום עיבוד המסך הגדול של הבמה של פרי לשחק על הניסויים של הנישואין, ומה קורה למשפחה אחת כאשר טמפטריס צעיר סקסי מגיע למקום.
0 /0
כריסמס באל קמינו
0
כריסמס באל קמינו
סודות כמוסים וקשר בלתי צפוי נרקם בין זרים מוחלטים שנכלאים בחנות משקאות בעקבות שוד שמתרחש בערב חג המולד
0 /0
כותרת ראשית
0
כותרת ראשית
הילדי ג'ונסון (למון) הוא כתבו הבכיר של עיתון בשיקגו של שנות ה- 20. עייף מכל העסק, הוא נחוש בדעתו לעזוב את משרתו ולהתחתן. לעורכו התככן, וולטר ברנס (מתאו) יש תכניות אחרות, עם זאת. זהו יום לפני עלייתו לגרדום של הנידון למוות ,ארל ויליאמס, וברנס מנסה לפתות את ג'ונסון להישאר ולסקר את הארוע, בכל האמצעים העומדים לרשותו. הבמאי האגדי בילי ויילדר ...
0 /0
פוטרסוויל
0
פוטרסוויל
סיפור על איש עסקים מקומי כאשר לאחר מסע השתוללות בעיר, בתחפושת גורילה מאולתרת, אנשים חושבים שהוא מפצלת הביגפוט האגדית.
0 /0


This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties