Documentary דוקומנטרי

אחים בדם: האריות של סאבי סאנד
0
אחים בדם: האריות של סאבי סאנד
ללא תרגום זהו סרט תיעודי חזק, שצולם על פני 16 שנה, על עלייתה של קואליציה של שישה אריות, ממותגים האריות Mapogo, ואת השתלטות על השטח הגדול ביותר על ידי גאווה.
0 /0
שר הטבעות מאחורי הקלעים
0
שר הטבעות מאחורי הקלעים
ללא תרגום מבט על הרקע למיתולוגיה של טולקין, ומכאן המיתולוגיה של הסרט.
0 /0
החיפוש אחר המטבח הישראלי
0
החיפוש אחר המטבח הישראלי
תמונה של אנשים ישראלים, מסופרת דרך אוכל. צילמנו במסעדות משובחות, מטבחים ביתיים, יקבים, מערות גבינה, ברחוב וכל מה שביניהם. אף על פי כן, האמריקאים רואים ישראלים ופלסטינים כמו תמיד בסכסוך, דעות אלה אינן משותפות עם רוב אזרחי ישראל. "החיפוש אחר המטבח הישראלי" מציג את 70 התרבויות שמרכיבות את העם הישראלי, כל אחת במסורות מזון נהדרות וייחודיות. בישראל יש את אחד ...
0 /0
ים במדבר
0
ים במדבר
סר דייוויד אטנבורו חושף את שני הממלכות התת-ימיות המדהימות של ערב הסעודית - הים האדום המרהיב והמפרץ הבוצי החמקמק, המפרץ המפרץ, ולוקח בפעם הראשונה את האירוע הנדיר של תולעי פאלולו המפיצות בלילה.
0 /0
צ’ארלס דרווין ועץ החיים
0
צ’ארלס דרווין ועץ החיים
בכל תוכניותיו הטלוויזיוניות המדהימות כדוגמת "מעגל החיים", "חיי היונקים" ו-"העולם המופלא", הונחה דייוויד אטנבורו על ידי תורת האבולוציה של צ'ארלס דרווין.בסרט זה הוא פונה לאביו הרוחני במלאת 200 שנה להולדתו (ובמלאת מאה וחמישים שנה ליציאת ספרו המכונן, "מוצא המינים"),חושף בפרוטרוט את תורתו המהפכנית וכיצד השפיעה על הדרך שבה אנו מבינים כיום את עולם החי והצומח, תוך הסתמכות על מושג "הברירה ...
0 /0
חיים זוהרים
0
חיים זוהרים
סר דייוויד אטנבורו בוחן את עולם ההארה ביו, האור הטבעי המדהים של יצורים. מצלמות שתוכננו במיוחד חושפות את האורות המובילים של הטבע.
0 /0
חיות בצבע
0
חיות בצבע
בצבע: הודות גילוי מדהים לאחרונה הסרט קמרונות, הטוב ביותר של דיויד
0 /0
אחד משלנו
0
אחד משלנו
ללא תרגום חדירת העולם המבודד של הקהילה החסידית בניו יורק, תוך התמקדות בשלושה אנשים שנדרשו להתנתק למרות איומי התגמול.
0 /0
האוקיינוס העמוק: אורות בתהום
0
האוקיינוס העמוק: אורות בתהום
המסע הראשון בעולם לצלם יצורים בסביבתם הטבעית בהאוקיינוסים שלנו. שימו לב למסתורין המדהים של צורות חיים מאירות אלה ששרדו סביבות קשות של שחור-אפס, כאשר המושג "אור השמש" אינו קיים.
0 /0
נולד בסין
0
נולד בסין
סרט טבע חדש ומהפנט של דיסני. נופי הפרא וחיי הבר המרהיבים של סין נחשפים לצופה כפי שלא נראו מעולם. דובת פנדה, נמר שלג, קוף קטן ועדר של אנטילופות הם הכוכבים של סרט תעודה מרשים זה שנעשה על ידי חברת דיסני נייצ'ר בהפקת סינית אמריקאית. אל תחמיצו את כותרות הסיום.
0 /0
שלושה אחים ומערה
10
שלושה אחים ומערה
שלושה אחים יהודים איטלקים יוצאים למסע רווי הומור ואוכל בנופי טוסקנה, בחיפוש אחר מערה בלב יער, המקום שבו התחבאו כילדים לפני שבעים שנה. זהו סיפור על הגבול הדק שבין היסטוריה לאגדה שהתרחשו שתיהן באמת.
10 /1
אפר ושלג
0
אפר ושלג
דוקומנט ממסע בן 10 שנים עם צילומים מרהיבים ופסי קול יחודיים של האומן גרגורי קולברט אשר יצא למסע של חיפוש עצמי בלב ליבו של הטבע בחוציו יבשות ומקומות רבים כקניה, מצרים, הודו, בורמה, אתיופיה, סרילנקה, נמיביה, אנטרטיקה ועוד. וחושף בעין המצלמה בכשרון רב ויוצא דופן את האינטרקציה שבין הטבע והאדם, בין החיות לבני-אנוש במקומות נידחים וקסומים של נפלאות הבריאה. יצירה ...
0 /0
קומבה מלה – המופע הגדול ביותר על פני כדור הארץ
0
קומבה מלה – המופע הגדול ביותר על פני כדור הארץ
ללא תרגום בעקבות צליינים בריטים כפי שהם יוצאים למסע רוחני פעם אחת בחיים. מסע שייקח אותם אל לב ההינדואיזם - הפילוסופיה שלו, האמונות שלו ומסורתו. מסע שיגיע לשיאו באיסוף הגדול ביותר של בני אדם במקום אחד.
0 /0


This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties