Documentary דוקומנטרי

האוקיינוס העמוק: אורות בתהום
0
האוקיינוס העמוק: אורות בתהום
המסע הראשון בעולם לצלם יצורים בסביבתם הטבעית בהאוקיינוסים שלנו. שימו לב למסתורין המדהים של צורות חיים מאירות אלה ששרדו סביבות קשות של שחור-אפס, כאשר המושג "אור השמש" אינו קיים.
0 /0
נולד בסין
0
נולד בסין
סרט טבע חדש ומהפנט של דיסני. נופי הפרא וחיי הבר המרהיבים של סין נחשפים לצופה כפי שלא נראו מעולם. דובת פנדה, נמר שלג, קוף קטן ועדר של אנטילופות הם הכוכבים של סרט תעודה מרשים זה שנעשה על ידי חברת דיסני נייצ'ר בהפקת סינית אמריקאית. אל תחמיצו את כותרות הסיום.
0 /0
שלושה אחים ומערה
0
שלושה אחים ומערה
שלושה אחים יהודים איטלקים יוצאים למסע רווי הומור ואוכל בנופי טוסקנה, בחיפוש אחר מערה בלב יער, המקום שבו התחבאו כילדים לפני שבעים שנה. זהו סיפור על הגבול הדק שבין היסטוריה לאגדה שהתרחשו שתיהן באמת.
0 /0
אפר ושלג
0
אפר ושלג
דוקומנט ממסע בן 10 שנים עם צילומים מרהיבים ופסי קול יחודיים של האומן גרגורי קולברט אשר יצא למסע של חיפוש עצמי בלב ליבו של הטבע בחוציו יבשות ומקומות רבים כקניה, מצרים, הודו, בורמה, אתיופיה, סרילנקה, נמיביה, אנטרטיקה ועוד. וחושף בעין המצלמה בכשרון רב ויוצא דופן את האינטרקציה שבין הטבע והאדם, בין החיות לבני-אנוש במקומות נידחים וקסומים של נפלאות הבריאה. יצירה ...
0 /0
קומבה מלה – המופע הגדול ביותר על פני כדור הארץ
0
קומבה מלה – המופע הגדול ביותר על פני כדור הארץ
ללא תרגום בעקבות צליינים בריטים כפי שהם יוצאים למסע רוחני פעם אחת בחיים. מסע שייקח אותם אל לב ההינדואיזם - הפילוסופיה שלו, האמונות שלו ומסורתו. מסע שיגיע לשיאו באיסוף הגדול ביותר של בני אדם במקום אחד.
0 /0
יתוש
0
יתוש
ללא תרגום איך יתוש קטן יכול להיות איום כה עצום על המין האנושי? ואיך זה שהאיום הרחוק הזה אורב עכשיו בחצר האחורית שלנו?
0 /0
ערים של אור – עליתה ונפילתה של ספרד המוסלמית
0
ערים של אור – עליתה ונפילתה של ספרד המוסלמית
ללא תרגום לפני למעלה מאלף שנה, האדמות שטופות השמש של דרום ספרד היו ביתם של מוסלמים, נוצרים ויהודים החיים יחד ושגשגו. תרבותם ואמונתם שלובים זה בזה והידע של הקדמונים נאסף ונולד מחדש. כאן היו זרעי הרנסנס. אבל העולם הזה נעלם מהר מדי. תאוות בצע, פחד וחוסר סובלנות שטפו אותו. פוריטנים פסקי דין ו אבסולוטיזם את האור של למידה. בתוך כמה מאות ...
0 /0
לעצור את ההכחדה
0
לעצור את ההכחדה
העולם במצב הכחדות המינים הגדולה מאז הכחדות הדינוזאורים. מה אפשר לעשות ומה באמת קורה.
0 /0
עונות
0

עונות

2015
עונות
מהיוצרים של ציפורים נודדות ז'אק פרין וז'אק קלוזו שבים אל היערות המוריקים והשופעים,. היכן שהקרח נסוג, ומחזור העונות נוסד והתבסס. עונות זהו סיפור מעורר השראה העוסק בהיסטוריה הארוכה והמשותפת הקושרת את המין האנושי עם שאר הבריות והטבע. מומלץ לשוחרי הטבע בחום.
0 /0
לילה וערפל
0
לילה וערפל
נקודת ציון דוקומנטרית זו - אחת ההשתקפויות הקולנועיות הראשונות של זוועות השואה - היא לירית כמו שהיא גראפית, והשפיעה על סרטים עד וכולל "רשימת שינדלר". הבמאי אלן רנה משלב בקונטרסט חד וקשה צילומים ממחנה אושוויץ - שרידי המבנים הריקים ב-1955, והתמונות הקשות והמוכרות לנו משנת שיאו של אתר ההשמדה, 1944.
0 /0
הניצולה שסלחה לנאצים
0
הניצולה שסלחה לנאצים
העולם הזה צריך משהו חוץ מעונש" הניצולה שחיבקה את הנאצי אוסקר גרונינג במהלך משפטו
0 /0
דולפינים וליוותנים: שבטי האוקיינוס
0
דולפינים וליוותנים: שבטי האוקיינוס
משוניות האלמוגים המרהיבות של איי הבהאמה ועד ממלכת איי טונגה שבדרום האוקיינוס השקט – זהו מסע בעקבות יונקי הים הענקיים, הלווייתנים והדולפינים. צפו בלוויתנית גדולת ספיר דואגת לעגל שלה בעוד הזכרים מזמרים להם במצולות והכירו את לוויתן האורקה המרשים והמסוכן.
0 /0
תעלומת בני המאיה
0
תעלומת בני המאיה
צפו בפאר של תרבות המאיה דרך גילוי הפרמידות, הארמונות והמקדשים שלהם.עמוק בתוך הג'ונגלים של מקסיקו וגוואטמלה וחצי האי יוקטון שוכנים הפרמידות, המקדשים והארמונות האגדיים של בני מאיה. בזמן שאירופה הייתה עדיין באמצע חשכת ימי הביניים, האנשים החדשניים הללו שרטטו את השמיים, פתחו את הכתב האמיתי של ילידי אמריקה ועשו צעדים ענקיים בתחום המתמטיקה ולוחות השנה. ללא עזרת כלי מתכת, בהמות ...
0 /0
סודות המונה ליזה
0
סודות המונה ליזה
ללא תרגום מאחורי החיוך המסתורי, מונת ליזה נשארה בגדר תעלומה, תדלוק ספקולציות אינסופיות
0 /0
מבעד לעדשה
0
מבעד לעדשה
מאחורי כל תצלום מרשים עומד סיפור מרתק. הסדרה עוקבת אחרי צלמים מכל העולם אשר מותחים את גובות האמנות שלה
0 /0


This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties