Documentary דוקומנטרי

הנסיך הירוק
0
הנסיך הירוק
סיפורו של אחד ממקורותיו הבכירים של השב"כ אשר גויס כמרגל בצמרת תנועת החמאס למעלה מעשור. מערכת היחסים הייחודית בין המקור הפלסטיני לבין מפעילו הישראלי, חושפת סיפור על טרור, בגידה, בחירות בלתי אפשריות וחברות חוצת גבולות.
0 /0
וודסטוק
0
וודסטוק
ללא תרגום Watch INGL woodstock.3.days.of.peace.&.music.(1969).avi in Music | View More Free Videos Online at Veoh.com הדוקומנטרי המהולל שמתעד את אחד האירועים התרבותיים המכוננים של המאה ה-20 : פסטיבל וודסטוק בהרי הקטסקיל, שמשך אליו כל היפי וביטניק אפשרי באמריקה לאורגיה של סקס, סמים ומוזיקה. מייק וודלי ביים מכמות היסטרית של חומר גלם (שעל מנת להכיל כמה שיותר ממנו, נעשה שימוש ...
0 /0
הסוד
0
הסוד
חלק 1 חלק 2 הסוד לחיים של אושר, בריאות, כסף, מערכות יחסים ואהבה, הוא סוד שעובר מדור לדור והוא סוד מאוד ספציפי. כמה מדענים ופילוסופים חושפים אותו ואת ההשפעה שהייתה לידיעתו על כמה מהאישים הגדולים בהיסטוריה. נו טוב, אם זה שינה את חייהם של בטהובן, אפלטון, שייקספיר ואיינשטיין, מי אנחנו שנתווכח. עוד אינפורמציה בפנים.
0 /0
רַקדָן
0
רַקדָן
ללא תרגום סרגיי פולונין הוא כישרון בלט עוצרי נשימה ששואל את קיומו ואת מחויבותו לרקוד בדיוק כפי שהוא עומד להפוך לאגדה.
0 /0
אי חזק
0
אי חזק
סרט תעודי על פתיחת התיק מחדש, של חקירת רצח, על בסיס גזענות, אשר רודפת אחר הרוצח המשוחרר, על מנת לתפוס אותו.
0 /0
אומנות גידול שושנים
0
אומנות גידול שושנים
סרט המתעד את הטיפול בגן הוורדים בשטחי השקיעה ההיסטוריים
0 /0
אחים בדם: האריות של סאבי סאנד
0
אחים בדם: האריות של סאבי סאנד
ללא תרגום זהו סרט תיעודי חזק, שצולם על פני 16 שנה, על עלייתה של קואליציה של שישה אריות, ממותגים האריות Mapogo, ואת השתלטות על השטח הגדול ביותר על ידי גאווה.
0 /0
שר הטבעות מאחורי הקלעים
0
שר הטבעות מאחורי הקלעים
ללא תרגום מבט על הרקע למיתולוגיה של טולקין, ומכאן המיתולוגיה של הסרט.
0 /0
החיפוש אחר המטבח הישראלי
0
החיפוש אחר המטבח הישראלי
תמונה של אנשים ישראלים, מסופרת דרך אוכל. צילמנו במסעדות משובחות, מטבחים ביתיים, יקבים, מערות גבינה, ברחוב וכל מה שביניהם. אף על פי כן, האמריקאים רואים ישראלים ופלסטינים כמו תמיד בסכסוך, דעות אלה אינן משותפות עם רוב אזרחי ישראל. "החיפוש אחר המטבח הישראלי" מציג את 70 התרבויות שמרכיבות את העם הישראלי, כל אחת במסורות מזון נהדרות וייחודיות. בישראל יש את אחד ...
0 /0
ים במדבר
0
ים במדבר
סר דייוויד אטנבורו חושף את שני הממלכות התת-ימיות המדהימות של ערב הסעודית - הים האדום המרהיב והמפרץ הבוצי החמקמק, המפרץ המפרץ, ולוקח בפעם הראשונה את האירוע הנדיר של תולעי פאלולו המפיצות בלילה.
0 /0
צ’ארלס דרווין ועץ החיים
0
צ’ארלס דרווין ועץ החיים
בכל תוכניותיו הטלוויזיוניות המדהימות כדוגמת "מעגל החיים", "חיי היונקים" ו-"העולם המופלא", הונחה דייוויד אטנבורו על ידי תורת האבולוציה של צ'ארלס דרווין.בסרט זה הוא פונה לאביו הרוחני במלאת 200 שנה להולדתו (ובמלאת מאה וחמישים שנה ליציאת ספרו המכונן, "מוצא המינים"),חושף בפרוטרוט את תורתו המהפכנית וכיצד השפיעה על הדרך שבה אנו מבינים כיום את עולם החי והצומח, תוך הסתמכות על מושג "הברירה ...
0 /0
חיים זוהרים
0
חיים זוהרים
סר דייוויד אטנבורו בוחן את עולם ההארה ביו, האור הטבעי המדהים של יצורים. מצלמות שתוכננו במיוחד חושפות את האורות המובילים של הטבע.
0 /0


This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties